در بازارهای ایران با توجه به عدم استقبال همگانی از گیاهان دارویی که فراوری و خشک نشده اند و به صورت تازه قابلیت استفاده دارند بسیار کم می باشد. بنا بر این برای اینکه همیشه گیاهان دارویی تازه و سالم و ارگانیک در دسترس باشد می توان تعدادی گلدان گیاه دارویی را ( بنا به فضای ممکن و میزان مصرف ) در آپارتمان و یا باغچه منزل نگهداری کرد.گیاهان دارویی آپارتمانی مجموعه گیاهانی هستند که بنا به نوع استفاده آنها در منازل به صورت تازه و یا خشک شده بیشتر مورد استفاده در طبخ  غدا بعنوان چاشنی و ... و همچنین درتهیه دمنوشها و ماسکهای صورت و هر استفاده خانگی دیگر مورد استفاده قرار میگیرند.این گیاهان به لحاظ شرایط نگهداری سازگاری بالاتری نسبت به شرایط گوناگون داشته و همچنین رشد و جلوه مناسبی دارند و بیشتر در اشپزخانه بعنوان زینتی و دارویی بکار میروند.گیاهان مانند بابونه، آویشن، رزماری، ترخون، نعناع، مریم گلی که موارد استفاده ادویه ای نیز دارند و در تغذیه و آشپزی نیز بعنوان چاشنی استفاده می شوند. درختانی چون برگ بو نیز این قابلیت را داشته و علاوه بر زیبایی کارایی نیز دارند.

به لیمو

 

گیاهان مانند آویشن، رزماری، ترخون، نعناع، مریم گلی که موارد استفاده ادویه ای نیز دارند و در تغذیه و آشپزی نیز بعنوان چاشنی استفاده می شوند. درختانی چون برگ بو نیز این قابلیت را داشته و علاوه بر زیبایی کارایی نیز دارند.

Logo

شرکت گلدشت خراسان جنوبی با سابقه بیش از بیست سال در حوزه محصولات گیاهان دارویی و محصولات زراعی با سابقه ترین و تخصصی ترین شرکت در این حوزه در شرق کشور می باشد

تماس با ما

  • ایران ، استان خراسان جنوبی ، شهر بیرجند
  • شماره تماس : 09123224690
بالا